Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Paramedik, ’30 ölü ölmüş adamı kurtarmayı reddetti’

  • Listed: 9 Ekim 2017 15:55

Description

999 çağrısının bir kaydı, bir meslektaşının yardımına “Akıl etmeyin” sözleriyle durdurduğu iddia edilen Karl Harris’in önünde çökmekte olan 30 taş kalp krizi mağdurunun rahatsız edici sesini yakaladı. Hiçbir anlamı yok “dedi. Deneyimli paramedik Harris daha sonra stajyer mürettebatına:” Sadece burada olduğumuz zaman öldüğünü söyle. ”
Doğu Sussex’ten Brighton’lu 45 yaşındaki Harris, dün Lewes Crown Court’ta adaletin saptırılmasını reddeden dünkü kayıtta çılgınca oturuyordu. Jüri’ye göre Harris, 59 yaşındaki Barry Baker’den kurtarmaya çalışmamakla birlikte kuralları çiğnediği halde, 59 yaşındaki ölümünden dolayı savcılığı kaçınılmazdı, çünkü “resüsitasyon” yapılmadığı için onu kurtarmıştı.
Mahkeme, 36 yaşındaki Harris ve stajyer Ben Stokes, 29 Kasım 2008 sabahı erken saatlerde Brighton’daki eski Jobcentre işçisinin evine gönderildi ve mahkemeye 999 acı çekme zorluğu çekildiğini söyledi.

    Çifte bilinmeyen acil durum operatörü Marilyn Benson hattında kaldı ve olaylar açıldıklarında dinledi.
Harris, Güney Doğu Kıyısı Ambulans Servisi NHS Trust’la görevinden istifa etti. Stokes’e yazılı bir uyarı yapıldı ve kısıtlayıcı görevler üstlendi.
Dava devam ediyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.