Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Peter Storrie: Portsmouth’u terk etmedim

  • Listed: 11 Ekim 2017 21:25

Description

Storrie’nin Portsmouth’ta bir geleceği olup olmadığı konusunda spekülasyon, Avustralya’daki iki haftalık bir mola sonrasında büyümüş ve diğer yöneticileri kulübün mali geleceğini sağlamaya çalışmak için fazla mesai yapıyorlardı.
Yeni sahibi Ali Al Faraj’ın başkanlık ettiği rejimin bir parçası olarak bir yönetici direktör Mark Jacob’ın atanmasından sonra durumunun zayıflamasına rağmen Portsmouth’u ayakta tutma çabalarından her zamanki kadar sadık kaldığını açıkladı.
Storrie, tatilini Pompey için sağlıklı bir gelecek kazanmak için gerekli olan daha fazla yatırım bulmaya çalışmak için Uzak Doğu ve Avustralya’daki bir dizi toplantıyla birleştiriyor.
Kulüp, idareye gideceklerini yinelediğinden, Storrie şunları söyledi: “Bu kulübümü terk etmeyeceğim ve kimseyi terk etmedim. Anladığım kadarıyla, sahipler yaptığım şeyden çok memnunlar ve beni kulübün ayrılmaz bir parçası olarak görüyorlar.

    “Herkes, Pompey’in benim için ne kadar önemli olduğunu bilir.
“Bu altı ay önce karımın en yakın arkadaşının 50. doğum gününde düzenlenen bir yolculuktu. Kulübün hiçbir şeye mal olmamıştır. Aslında, buradayken kulüp işlerine devam ettim.
“Ali [Al Faraj] ilave yatırımcıları getirmek istiyor ve hazırlamaya mutluluk duyuyorum. Dünyadaki birçok insanı tanıyorum ve onlardan bunun hakkında konuşuyorum.
“Farklı insanlarla çeşitli görüşmeler yaptık.
“Tatildeyim, ancak işimi hala sürdürüyorum. İngiltere’den uçtuğumda iş bitmiyor ve umutlu şeyleri sıralayabiliyorum “dedi.

    Pompey’nin resmi web sitesinde yayınlanan bir bildiride Storrie’nin Fratton Park’taki rolü tekrar teyit edildi.
Medya söylentilerine rağmen, Peter Storrie başkan olarak kaldı ve dünyanın başka yerlerinde kulüp adına konuşmalar yapıyor. Kulüp idareye gitmiyor. Durum böyle olsaydı, Eylül ayı sonunda veya Ekim ayının başlarında olurdu.
“Bu hafta HM Gelir ve Gümrükleri 2 milyon pound ödendi ve diğer tarihi borçlar devamlı olarak ele alındı. Sahibi kulübe bağlı kalır ve şimdiye kadar yaptığı yatırımla bunu göstermiştir. Ayrıca, kulübün oyuncuların performanslarının hak ettiği bir konuma gelmesini sağlamak için Avram Grant yöneticisine sağlayacağı tüm araçları sağlayacak. ”

    Storrie uzakken, Grant yarın Sunderland’da bir sonraki başarılı lig galibini çizmeye çalışıyor.
Mali durumun, Premier Lig transfer yasağının kaldırılması için zaman içinde sıralanacağını ve böylece Ocak transfer penceresinde yeni oyuncuları işe alabileceğini umuyor. Grant, “mali zorlukları” bildiğini, ancak giderildiğini anlamış olduğunu söyledi.
Yetkili, önceki nakit ödemelerle ilgili ödenmemiş taksitlerin ödendiği ve Ligi’nin ambargosunun mümkün olan en kısa sürede kaldırılacağı sürece, güçlük çekmesi gerektiğini belirtti.
Grant, “Oyuncularla ve acentelerle konuştum ve hiç kimse şu anki zorluklar nedeniyle buraya gelmeye hazır olmayacağını söylemedi” dedi. “Bu kulüp yönetimde değil”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.