Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Portsmouth’da ücret hala ödenmiyor – PFA

  • Listed: 10 Ekim 2017 00:15

Description

Fratton Park’ta yaşanan finansal krizin büyüklüğü, bu sezon üç kez doğru gününde para almayan oyuncular tarafından vurgulanmıştır. Aralık ayı kazancını Yeni Yıl Arifesinde alacaklardı, ancak bu Salı günü ertelendi ve 24 saat sonra Pompey’nin oyuncuları için para yatırılmadı.
PFA genel müdürü Gordon Taylor, “Görüşmelere ek olarak, kısa vadedeki durumu çözmek için ücretlerin bu hafta ödeneceğine eminiz, ancak uzun vadeli bir duruşun hala çözülmesi gerekiyor” dedi. “Bu, Premier League ve PFA’nın yanı sıra kulüp ve oyuncuları destekleyenlerin endişeleri ile ilgili ciddi bir durum.”
Oyuncularını ödemek, bu sezon kulübün maddi sorununun bir parçasıydı ve baş gösteren transfer ambargosu uzun sürdü.
Premier League, kulüp masraflarından memnun kalana kadar oyuncu kaydı dondurma kararı verdi ve diyaloglar olmasına rağmen Pompey henüz yeterli güvence sağlamadı.
Sonuç olarak, Pompey patronu Avram Grant, seçenekler sınırlıysa, David Nugent’i Burnley’deki kredisinden geri çağırmayı düşünüyor.
“Bunu düşünüyoruz” dedi. “Önümüzdeki birkaç gün içinde bilecek çok şey var, ancak bu gerçekleşebilir.”
Pompey başkanı Peter Storrie, kulübün ayakta kalması için oyuncuları satması gerekebileceğine inanıyor – transfer ambargosunun kaldırılmasının önemini vurguluyor.
Storrie, “Bu kulübü canlı tutmanın yolu tekrar bir çift oyuncu satmak ise, bunu yapmak zorundayız – ancak bu bir sahibin kararı olacak” dedi.
“Kıyamet ve karanlık görünecek ama diğer tarafı ne olacak? Bunun bir diğer tarafı satmamanızdır, o zaman idareye gidebilirsiniz”.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.