Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Proteas İngiltere’den oyunu alıyor

  • Listed: 9 Ekim 2017 23:40

Description

İngiltere’nin zorlu çalışma atakları, 100 derecelik ısınmanın yakınında sulanırken, ev sahibi çayları ikinci vuruşlarında birincilikle 165’e çıkardı ve genel olarak da 183’lük üstünlük sağladı.
Bu nedenle, İngiltere, Güney Afrika’nın oynayacakları bir maçla 1-1 seviyesini seviyeleme fırsatı bulduğunu ispatlayacak bir hedef belirlemek için platform kuruldu.
Memleketin Smith’in payı, İngiltere’nin bulutsuz gökyüzü altında çalınmasıyla birlikte 126’lık bir topu değil 65 idi. Amla (73 no’lu), 50’sini 50’sini 75’inde teslim etmişti.
Güney Afrika’nın ikinci tur atması karışık sonuçlar veren birkaç DRS örneği için dikkat çekiciydi.
Ashwell Prince, James Anderson’u yakalayan karardan birinde gözden geçirildikten sonra kurtulduktan sonra başka birine sorduğu zaman doğru gönderildi – lbw’den Graeme Swann’a.
Smith, İngiliz off-spinner’a karşı lbw için yapılan incelemeler ve non-reviews destanından geçti; ayrıca kısa çizgili, wicketkeeper ve slip her zaman ilgilenen Swann’ın yerleşemediğinden emin olmaya çalışırken diğer sıyırıkların debriyajını yaptı.
Bu arada Amla kazançlarının çoğunu tempomatlardan aldı; üçüncü tarafa yer vermeden karşı tarafta kare arkaya düzenli sınırlar çizdi.
Morne Morkel, günün ilk gününde iki topu iki topa götürdüğinde, İngiltere’nin – 241’de 7 galibiyet yaşına başlamış olması – ilk inanç yetersizliğinden ödün verecekti.
Ancak, Graham Soğanlı’yla 32’lik son dam 의acına hakim olan Matt Prior (76) sayesinde, marjı 273 kapatmak için daralttılar.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.