Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Redknapp beraat ettiğinden emin

  • Listed: 10 Ekim 2017 11:40

Description

62 yaşındaki Londoner, gönüllü olarak Perşembe günü kamu gelirini aldatmakla suçlanan iki sayıdan sorumlu olmak üzere başkent Bishopsgate polis karakoluna gitti. Hareket, İngiliz futbolunda yolsuzluk yapıldığı iddiasıyla yapılan kapsamlı bir 26 aylık polis ve vergi soruşturması sonucunda ortaya çıkıyor.
Redknapp’in avukatı Ian Burton şunları söyledi: “Harry, soruşturma boyunca araştırmacılarla birlikte çalışıyor ve bu mahkeme süreçlerine başarılı bir sonuç geldiğinden emindir.”
Burkn, Redknapp istasyonda saat 3.48’de görevden alındığını söyledi. Avukat ekledi “40.000 Pound rakam bizim tahmindir” dedi.
Eski Portsmouth başkanı Milan Mandaric’ten Redknapp’e Monako’daki bir banka hesabı aracılığıyla 1 Nisan 2002 ile 28 Kasım 2007 tarihleri ​​arasında vergi ve Ulusal Sigorta primlerini kaldırmak üzere toplam 295.000 ABD Doları (£ 183,000) ödemelerde bulunuldu.
Bir Kron Savunma Servisi sözcüsü, Premier Lig yöneticisi 11 Şubat’ta Westminster Sulh Ceza Mahkemesinde görülecek.
Bir açıklama ekledi: “CPS Gelirleri ve Gümrük Bölümü, yeterli kanıt olduğuna karar verdi ve Bay Redknapp’ı suçlamak kamuoyunun ilgisini çekti.
“O, Londra Polis Merkezi ve HM Revenue

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.