Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Reds’in sahibinin oğlu kulüp yönetim kurulundan çıktı

  • Listed: 10 Ekim 2017 06:40

Description

Pazarlamanın sahibi Tom Hicks’in oğlu Amerikalı Pazar günü, bir destekçiden doğrudan kulübe ve maliyesine ilişkin temaslarda bulunması üzerine kötüye davrandığı ortaya çıktı.
İlk önce hayrana “salak” diyen Hicks Jr, daha sonra küfreden bir dil kullanarak ikinci bir e-posta gönderdi ve “Cehenneme Git, senden hasta” dedi. Hicks Jr daha sonra özür diledi ancak şimdi kulüpten ayrıldı.
Amerikalı ortak sahipleri Hicks Sr ve George Gillett’in yerlerinden edilmesine kararlı olan Shankly fans Group’un Ruhu, Hicks Jr’yi Pazar günü istifaya çağırdı.
Bununla birlikte, babasının ortak sahibi olarak, üstten bunu yapmak için az baskı olacağı göründü.
Hicks Jr, Hicks ve babası Gillett ve oğlu Foster ve genel müdür Christian Purslow’dan oluşan Anfield’in dengeli yönetim kurulunda anahtar oyuncu olarak görüldü.
Bununla birlikte, Liverpool aynı zamanda ayrılışını açıkladılar, hem kulübün hem de Kop Holdings’in yönetim kurulunun yeniden yapılandırılmasını açıkladılar.
Liverpool’un baş mali sorumlusu Philip Nash ve kulübün ticari müdürü Ian Ayre’nin Hicks Holdings’in başkan yardımcısı olan Casey Coffman, Hicks Jr’ın yerine geçecek olan adam. Her ikisi de her iki şirkette de seçildi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.