Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Robbie, Take That’i tek başına alıyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 01:20

Description

35 yaşındaki şarkıcı, The Sun’s Helping Haiti single’ını imzaladıktan sonra 1995 yılında gruptan ayrıldıktan sonra ilk kez grup arkadaşlarıyla ilk kez kayıt yapacak.
Williams, REM’in “Everybody Hurts” adlı şarkısının cover versiyonuna katkıda bulunmaktan onur duyulduğunu söyledi.
Parça, Kylie Minogue, Leona Lewis, JLS, James Blunt, Cheryl Cole ve Joe McElderry’nin beğenisine katılan yıldızlarla süslenmiş bir seriye sahip olacak.
Williams Sun’a şunları söyledi: “Bekar’a katkıda bulunmaktan onur duyuyoruz, hepimiz Haiti halkına yardım etmek için bir şeyler yapabilirim – ve herkese ellerinden gelen şeyleri yapmalarını öneriyorum.”
Williams and Take Bu, Los Angeles’taki bir kayıt oturumuna katılmaya hazırlanıyor ancak vokallerini birlikte mi yoksa ayrı olarak mı kaydedecekleri veya daha sonra seslerinin karıştırılacağı bilinmiyor.
Williams ve eski grup arkadaşları Gary Barlow, Mark Owen, Howard Donald ve Jason Orange arasındaki birleşme konusundaki spekülasyonlar, geçtiğimiz Kasım ayında Londra’daki Albert Hall’da Children in Need konserinde sahnede bir araya geldi.
Pop ve TV ustası Simon Cowell, bu ayın sonunda piyasaya sürülecek olan single’ı gören fon artırma çabalarını beyefendi için gazete ile bir araya geldi.
Kazançlar Afetler Acil Durum Komitesi (DEC) ile Güneş’in Helping Haiti kampanyası arasında bölünecek. REM telif hakkından vazgeçecek ve Hükümet, gelir üzerindeki verimi en üst düzeye çıkarmak için kayıttaki KDV’den feragat edileceğini söyledi.
Mariah Carey, Rod Stewart, Miley Cyrus, Alexandra Burke, Susan Boyle, Michael Buble, James Morrison ve Mika da performans gösterenler arasında.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.