Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Royal Mail modernizasyonu öder

  • Listed: 11 Ekim 2017 19:25

Description

Ülkenin bazı bölgelerinde yapılacak teslimatlar resmi olmayan grevlerin vurduğu eylül ayı altı aylık dönem karı% 4 artışla 7 milyon pound yükseldi.
Günlük posta çantası, önceki yıla göre 3 milyon, 2006’da 12 milyon daha az 72 milyon ortalama.
Altı aylık dönemde yaklaşık 5.000 iş kesildi ve 2002’den bu yana gönüllü fazlalık veya doğal ciro sayesinde toplam sayısı 60.000’e getirildi.
Royal Mail, yoğun rekabet ve durgunluğun etkileri ile birlikte, tüm hacimlerde devam eden gerilemenin tüm işletmelerinde bir etkisi olduğunu belirtti.
Ancak grup, rekor düzeyde en iyi hizmet kalitesinin bazılarıyla birlikte mali performansın harflerin modernizasyonu çalışmalarının yapıldığını gösterdiğini söyledi.
Modernleşme, gayriresmi anlaşmazlıklara yol açtı ve ardından daha fazla müzakere yapmak için yapılan bir anlaşma sonrasında durdurulan bir dizi ulusal yürüyüş gerçekleştirildi.
Şirket, 2011 yılına kadar harcanması nedeniyle 2 milyar £ ‘dan 1.3 milyar £’ dan fazla yatırım yaparak, modernizasyon planı boyunca yolun üçte ikisi olduğunu bildirdi.
İcra Kurulu Başkanı Adam Crozier, altı ay boyunca gelirlerin 73 milyon £ düştüğünü, ancak dört şirketin tamamında – Postane, mektuplar, Parcelforce ve Avrupa parsellerinde kazanç sağladığını söyledi.
2002’de günlük 1 milyon sterlin kaybeden Royal Mail, elektronik iletişimdeki durgunluk ve büyüme nedeniyle geleneksel posta hacimlerinin altı ay boyunca% 8 oranında düştüğünü belirtti.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.