Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Saksonya tarafının dışından Danny Cipriani

  • Listed: 11 Ekim 2017 05:55

Description

Önümüzdeki hafta ikinci kademe kadroda yer alması beklenen Danny Cipriani, Pazar günü Bath at Bath’ta A İrlanda’ya karşı tam karşı oynamak üzere ayrılmıştı – ulusal seçmenlerin, eğer klüp Wasps’ı olmasa da, geleceğini görmesi için bir ipucu .
Beklenmedik bir vaziyette bulunmaması, Saracens’in Alex Goode için muhtemel Six Nations başlayanlardan yoksun genç bir takımda bir fırsat anlamına geliyor, ancak kapı İtalya A’ya geri dönmek için açık bırakıldı.
Saksonya teknik direktörü Stuart Lancaster, “Pazartesi günü tekrar karşılaştığımızda Danny ile görüşmem gerekiyor, ancak önümüzdeki hafta İtalya’ya bazı değişiklikler yapılacak” dedi. “Danny bu zor zamanın tam desteğini alıyor.”
Başlangıç ​​dizilişinde sadece dört oyuncu olan Northampton’un Shane Geraghty, İngiltere’nin sonbahar milletvekili genel merkezinde kürtaj yapan bir büyünün ardından stand-alone’da yer alacak.

    Charlie Hodgson, geçen hafta Saksonya takımına çağrıldı ve bu gece Edgeley Park’ta Northampton’a karşı LV = Kupa’da Satılık oynamak için serbest bırakıldı. İngiltere’nin ilk tercihi Jonny Wilkinson dün Toulon’da bir yıllık sözleşme uzatması imzaladı.
Saksonlar (v İrlanda A, Bath, Pazar): Goode; D Strettle, D Waldouck, B Barritt, N Cato; S Geraghty, B Youngs; N Ahşap, D Paice, P Doran-Jones, D Attwood, G Skivington (kapt), Ahşap, Saull, P Dowson. Değiştirmeler: T Mercey, R Webber, G Parling, L Narraway, M Young, J Clarke, M Benjamin.

    LONDRA Irish No8 Chris Hala’ufia Cumartesi günü Heineken Kupasında çarpıcı Leinster kaptanı Leo Cullen’e suçlu yalvarmasını isteyerek dört hafta yasaklandı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.