Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Şehir kaykaycıları hayal dünyası

  • Listed: 10 Ekim 2017 14:15

Description

Kim kazanırsa, Paskalya Yolu’nda Hibs ile tanışacak, bu şehir için Meadowbank’dan yalnızca birkaç yüz metre yolculuk anlamına gelecektir.
Ve hayat boyu sürecek olan Hibee Steven ve onun takımının bir kısmı için, bu bir rüya gerçekleşecekti.
“Hibs’e karşı yapılacak bir maçın bu kulüp için her anlamda muhteşem olacağı için çok uzağa bakmak cazip gelecektir” dedi.
“Ancak Montrose’un da bu şekilde bakması ve çifte Paskalya Yolu’na gitme hakkımızı kazanmamız gerektiğini hatırlamamız gerek.
“Her ikimiz de bir SPL tarafı oynama düşüncesinden heyecan duyabiliriz, ancak önce bir ilk olay olmalı ve ya ben ya da Steven Tweed hayal kırıklığına uğrayacak.”

    Savaşları yarın akşam yapılacak çünkü şehir yetkililerine göre kravatın Çarşamba günü olması muhtemel.
Steven şunları söyledi: “Umarım gerçekleşir ve bir miktar futbol kazanırız çünkü karısı ve kayınvalidesiyle alışverişe devam edemiyoruz.
“Son oyunumuz Gretna tarafından dövüldüğümüzde 15 Aralık’ta oynandı.
“Fakat en azından oyunumuz olmadığı halde, o zamandan beri herhangi bir eğitim seansını kaçırmadık. İç mekan tesisleri ile yaptık ve ideal olmamasına rağmen her taraf aynı teknede.

    “Montrose için her zaman hazırlanıyorduk ve büyük sıklıkla beğenilecekler olsa da, herhangi bir şeyin gerçekleşmesini engelleyemezsiniz.”
Steven, Links Park takımının bardak için en iyi formunu koruduklarını kabul ediyor.
Dedi ki: “Başarmamız gerçek bir başarı ve takım için büyük bir talep.
“Fakat onları zorlayabilecek oyuncular var, sorunlara neden olmak için Jordan Caddow, Danny Denholm ve Ian McFarland gibi bayanlara bakacağım.
“Bir şansımız var ve oyuncular kariyerlerinde böyle sıklıkla böyle bir şey elde etmeyecekler.”

    Hafta ortası haftasonu Zafere sermaye derbisini ayarlardı ve Steven için oyuncularını önemsemesin, ağzım sıkı bir ihtimaldi.
“Kardeşim Tam, 70’lerde Hibs için oynardı ve ben hep bir destekçiydim.
“Ve eğer biz buna geçersek ve Irvine Meadow’un geçen hafta sonu Paskalya Yolu’nda yaptığı gibi yaparsak, büyük bir para hareketi bekleyebiliriz!
“Sakıncası, bir sonraki maçta Hibs’e karşı olası bir maçın ardından bir günlüğüne Gran Canaria’ya tatil yapacağım, böylece bir tekrarlama bir sorun olabilir!”

    Yarın – Albion Rovers – Stirling Albion, Ayr United – Brechin City, Edinburgh City – Montrose, Forfar v St Johnstone, Inverness Caley Thistle – Motherwell, Kilmarnock – Gelecek hafta yapılacak bağların eksiksiz dizilimi bugün yarın: v Falkirk, Ross County v Inverurie. Salı: Livingston v Dundee, Morton v Celtic, Raith Rovers v Airdrie, Rangers v Hamilton.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.