Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Sıcaklıklar yükseldiğinde buz korkuları azalır

  • Listed: 10 Ekim 2017 05:30

Description

Sıcaklıklar, bazı bölgelerde dondurmanın üstünde yükseldi ve uzun soğuk büyüden biraz bir mühlet veriyordu.
Koşullardaki hafif hafifletme, yeterli kum, güç kaynağı ve gıda tedarik etme savaşında ilerleme umudu verdi, ancak bu arada hava koşullarıyla ilgili olaylardan ölü sayısı en az 29’a yükseldi.
Basın Birliği’nin hava durumu bölümü olan MeteoGroup’un kıdemli bir tahmincisi olan Julian Mayes, “Ülkemizin pek çoğunda yavaş bir erimeye başlamış durumdayız. Sıcaklıklar oldukça fazla yerde sıfırın üzerine çıkmayı başardı. iyi bir anlaşma daha az şiddetli.Bir sonraki sorun Salı gecesi Galler’de ve güneybatı İngiltere’ye bir kar kütlesi geldiğinde umarız içeriye çok uzak olmayacak ve sonra yağmur yağabilir. ”
Konsollar için kumluk sıkıntısı çeken bir nefes alma alanı ihtimali vardı. Bir kamyon filosu, kimyasallar şirketi Ineos tarafından sunulan 12.000 ekstra ton buz çözücü tuzun ilk tedariklerini yapmaya başladı.
İlk 50 kamyon, Cheshire’daki Runcorn’daki şirketin deposunu terketti ve başka 50’si Pazartesi günü daha fazla malzeme teslim etmeyi planladı.
National Grid en son gaz tedariği uyarısını da kaldırdı – bir hafta içinde üçüncü uyarısı – piyasadan daha fazla malzeme geldiğinde.
Gıda sıkıntısı, çiftçilerin daha büyük gıda fiyatlarına yol açacak ve küçük işletmelerde hasara yol açacak sebzeleri büyük dondurmada hasat etmek için mücadele ettiği gibi korkuluyor.
Hava durumunun en son kurbanı, Tees Nehri üzerindeki kalın buzla karşılaştığında kurtarıldıktan sonra ölen bir adamdı.
Adam, buzlarına saptığında iki köpeğini yürüyordu ve onları kurtarmaya çalışırken izledi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.