Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

St Trinian’ın 2 kız çocuğu Sarah Harding ve Gemma Arterton prömiyeri güvenli oynuyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 21:30

Description

Girls Aloud’un Sarah Harding ve aktris Gemma Arterton, Talulah Riley, Jodie Whittaker ve Ella Smith’in de dahil olduğu yıldızların hepsi kat uzunluğu siyah sayıları giydi, oysa Tamsin Egerton uzun bir krem ​​elbiseyi seçti.
26 yaşındaki Ella, resmi kıyafetlerinin kırmızı halı sinirlerine inandığını itiraf etti.
“Bütün kızlar birbirlerini çaldılar ve kırmızı halı için renkli kısa kıyafetler giymeyi kabul etti, ancak son dakikada güvenli olmak için uzun siyah elbiseler tercih ettiler” diye açıklıyor.
Fermuarını değiştirerek zevk alan bir kadın Celia Imrie idi. Olivier ödüllü oyuncu, 57, onun göz kamaştırıcı kıyafetine işaret ederek: “Matron filmde oynuyorum ve sıra The Rivals’de Bayan Malaprop [orta yaşlı bir dul oynuyor] oynamak istemiyordum. Bu gece bir matrona benziyorsun. ”

    Sarh Harding, kırmızı halı bittikten sonra sıcak pembe bir mini elbise haline geldi ve Quaglino’nun Londra’daki Mayfair’deki restoranında rol aldı.
Filmin baş rollerinden birine rağmen, 28 yaşındaki Sarah, pop grubunda aklındaydı. Grubun geri kalanı, Cheryl Cole gibi solo albümleri yayınladığında, Girls Aloud kampında her şey pembe kalacağını itiraf ediyor.
“Müzikte farklı zevklere sahibiz, rock’ı tercih ediyorum ve Cheryl ve Kimberley hip hoplarına giriyorlar, dolayısıyla rekabet yok” diye açıklıyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.