Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Stephen Maguire bir araya getiriyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 19:00

Description

Stephen Maguire’nin büyükbabası Paddy geçtiğimiz günlerde hayatını kaybetti – ama torununun bu turnuvaya katılması onun son isteklerinden biriydi.
Ve bu, Pazartesi günü gerçekleşen dünyanın en sadık yandaşlarından birinin cenaze törenini No 2 Maguire’ın kaçırdığı anlamına geliyordu.
Stuart Bingham’ı 9-3 yenen Maguire, bir zamanlar dedesinin evinde, onu inşa etmek için bir duvardan atan tam boy bir masaya oturtuldu. Dedi ki: “Buraya gelecek muhtemelen bir şekilde aklımı başka şeylerden uzak tutmak ve sadece bilardo üzerinde yoğunlaşmak için yardım etmiştir.
“Pazartesi günü ilk oturumda Stuart’a verilen zararın çoğunu yapmıştım. 4-0 oldu, 5-0, ancak bir tekme ve 6-2 bitmiş olabilirdi. Sadece kazanmak ve işi bitirmek istedim. ”

    Bu turnuvanın galibi beşli Stephen Hendry, Mark Selby’ye 9-5, Dünya Şampiyonu John Higgins ise Grand Prix şampiyonu Neil Robertson’ı 9-8 öne geçirdi ve bu olayda yarı finalde yenilgiye uğradı.
Eski başkan Sir Rodney Walker, Ronnie O’Sullivan ve diğerlerinin eleştirileri üzerine yaptığı kayıtlarını savundu.
O’Sullivan önceki rejimi “amatör” olarak nitelendirdi ancak Walker şunları söyledi: “Sanırım iş takibi rekoru, bilardo yerinde olan birçok insana uyuyor” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.