Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Sullivan ve Gold, nakit parayı West Ham’de sıçramayı vaat etti

  • Listed: 10 Ekim 2017 17:20

Description

David Sullivan ve David Gold, tahsil edilen İzlanda bankası Straumur’dan kulübün yüzde 50 hissesini kontrol altına almak için 46 milyon sterlin ödemeyi kabul etti, ancak kulübün kitaplarındaki 100 milyon pound büyük kara deliği de üstlendi.
Ve çifti, Upton Park’a geri çekilmenin en güçlü yolunu sağlayan kişisel tarih olduğunu vurguladı.Sullivan: “Ben ve David büyüdü.
Burada, David 20 yıldır yere 50 metre mesafede oturdu ve West Ham genç takımı için oynadı ve biz sadece burada olmak istiyoruz. Ülkede bulunmayı tercih ettiğimiz başka bir kulüp yok. Biz eve geldik. ”
Ancak West Ham’ın mali kaynaklarının gerçek boyutunu açık tutmaya rağmen, Zola’nın onları düşme bölgesinden daha da uzak tutmaya olan her inancına sahip olduklarını ısrarla vurguladılar.

    Sullivan şunları söyledi: “Bazı borcunu ödemiş ve işletme sermayesi olarak para enjekte ettik, ancak hala 100 milyon sterlinlik bir borcumuz var. Bu, hemorajing para olan bir kulüp ve ekonomi olması gerekecek. Birlikte dönmek ve ilgilenmek zorundayız – ki bu da iyi. Franco ile konuşmayı ve ona istediği oyuncuları sağlama niyetinde. ”
Upton Park’tan 2012’den sonra Stratford Olimpiyat Stadı’na geçmek için uzun vadeli bir hedef belirten Sullivan ve Gold, Straumur’dan geriye kalan yüzde 50’lik bölümü satın almak için yeni ortaklar şeklinde ekstra yatırım aramaya devam edecek.

    Dün akşam Zola ile bir araya gelerek “dengesiz” olduğunu düşündükleri bir takımın potansiyel hedeflerini belirlediler. Bu dengesini düzeltmek için 8 milyon sterlinlik bir transfer paketi olması bekleniyor.
Listedeki en üst sıralarda Benjani, Eidur Gudjohnsen ve Jo vardı. Spurs savunmacısı Alan Hutton ve Portsmouth orta saha oyuncusu Nadir Belhadj da radarında.
“Bir ay öncesine kadar herkes en iyi oyuncuları satmaktan bahsediyordu. Ancak bu bizim için geçerli değil, “dedi Altın.

    Sullivan şunları ekledi: “Ölene kadar burada olmayı planlıyoruz – eninde sonunda plan budur. Bunu son 20 yıldır hayal ettik. ”
Scott Duxbury’yi yönetim kurulu masasında aşağı atacak, ancak kulübün dışında kalmayacak olan Karren Brady, istihdam ve ateşleme görevinden sorumlu başkan yardımcılığına atandı ve teknik direktör Gianluca Nani, hit listesinde ilk isim olması bekleniyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.