Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Sundland, Bolland için sadece iş

  • Listed: 9 Ekim 2017 20:15

Description

33 yaşındaki Sunderland kaptanı Phil Bolland, profesyonel bir futbolcu olmadan önce bu konulardan bir derece aldı ve bugün Işık Stadyumu’ndeki üçüncü turda FA Kupası kravatından yeni bir rolden ayrılmayı umuyor.
Cumbria Bluebirds’i şaşırtıcı 7,200 taraftarın destekleyeceği üçüncü tura götüren Bolland, “Üç yıl Manchester University’de bulunuyordum ve yarı zamanlı bir futbolcuyken Liverpool Royal Hospital’da çalışıyordum. Sonra tam gün gidiyordum, bu da düşeceğim bir şey.
“Hâlâ titremeye çalışıyorum ama kariyerimin alacakaranlığına giriyorum, o yüzden geri dönmeliyim. Biliyorsun, Sunderland’da iş bulabilirim “dedi.
Bolland 24 yaşına gelene kadar tam zamanlı oynamadı, ancak FA Kupasında 15 farklı yıl için 12 farklı kulüple yarıştı. Hiçbir zaman Premier League tarafında zekâlı olmamış ve şu an tadını çıkarmaya kararlıdır.

    Dedi ki: “30’u aştığında, bunun nasıl bir kaç günü olacağını bilmiyorsun, o yüzden gelip almalısın.
“Üçüncü tura Southport ve Chester ile bir kaç kez gittim, ancak sadece Ipswich Town, York City ve Colchester United oynadı. Bu şimdiye kadar oynadığım en büyük kravat. ”
Bolland, Blue Square Premier tarafının Oxford’u son turda devralıp arkadaşı ve ailenin bilet talepleriyle boğulduğunu açıkladı ve iki yaşındaki oğlunu kravat sonrasında sahaya çıkarmayı umduğunu söyledi.
Dedi ki: “Bu bana çok fazla para harcıyor, ancak rahatsız değilim. Kim gelmek isterse gelebilir, çünkü bu günler az ve çok arasında.

    “Küçük Sammy’yi harika bulacak bir yol bulabilsem, umarım kimse beni durdurmaya çalışmaz, çünkü gelecek yıllarda tekrar bakabileceği bir şey olur.
“Babasının Sunderland’da oynadığı günü her zaman izleyebileceği birkaç kasetten oluşan kasetler olacak”. Yaklaşık bir yıl önce 7000 Barrow taraftarları, Middlesbrough’u oynadıkları ülkede hemen hemen aynı yolculuk yapıyorlardı. FA Kupası üçüncü tur.
Geçen sezonun çatışmasının yarattığı yakın bağlar Boro’nun 2-1 kazandığı Barrow’un Şampiyona Ligi takımının antrenman tesislerine çıkmasına neden oldu.
Barrow’un eşbaşkanı Dave Bayliss şunları söyledi: “[Co-manager] Darren Sheridan, Gordon Strachan’ın hoş bir adam olduğunu ve bize yardımcı olmaktan memnun olduğunu söyledi.

    “Middlesbrough’a yalnızca bizi ağırlamaktan ve çok yardımcı olmaktan dolayı teşekkür edebiliriz. Futbolun olması gereken şey bu.
“Kötü hava koşullarından sonra tam boyutlu bir çimen sahasına geri dönmek harikaydı. Sunderland’a karşı oynanan maçtan önce bizi çok güzel ayarlamalı. “” Günleri bunun gibi bir sürü haline getirmek zorundasın “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.