Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Temizlikçi, sahte kimlik ücretini itiraf etti

  • Listed: 10 Ekim 2017 15:00

Description

Loloahi Tapui, Southwark Crown Court’ta, 7 Haziran 2006 ile 19 Eylül 2009 tarihleri ​​arasında bir taklit vize damgasıyla bir pasaport kullanmaktan suçlu bulundu.
Ancak sahte bir pasaport kullanmak ve kendisi hakkında gerçekleri tespit etmek ve temizlikçi olarak para kazanmak istediğini reddetti.
Sutton Court Road, Chiswick, Londra’nın batısındaki 27 yaşındaki Tongan, niyet ve dolandırıcılık ile sahte bir kimlik belgesine sahip olma suçlamaları nedeniyle 6 Nisan’da duruşmaya devam edecek.
Sahte kimlik belgesine sahip olmaktan suçlu olduğunu itiraf etti. Mahkeme, bir Tonga pasaportu olduğunu ve sahte bir damga vuran PO27385 numarasını duydu.
Sahte damga, 12 Eylül 2008’de yayınlanacak ve 12 Eylül 2008 tarihine kadar Birleşik Krallık’ta belirli koşullar altında kalması için izin verilmiştiğini iddia etti.
Tapui’yi savunan Christopher Hehir, mahkemeye müvekkilinin damganın sahte olduğunu iddia ederek suçlu olduğunu, ancak pasaportun kendisinin orijinal olduğunu iddia etti. Tapui, sahte kimlik belgesini “kendinde kayıt altına alınabilen gerçekleri oluşturmak, doğrulamak veya doğrulamak için kullanmayı” reddetti. Mahkeme bunlara “kimliği ve konut statüsünü” de dahil etti.
Yeşil bir kat giymiş Tapui, sahtekâr bir ifadeyle İngiltere’de çalışmaya hakkı olduğunu reddetti. Patricia Mawhinney için temizlik yaparak kendisi için kazanç elde etmek istemekle suçlanıyor.
Ülkenin baş kanun yetkilisi olan Barones İskoçya, üç ila dört gün sürmesi beklenen yargılama sürecinde kovuşturma tanıkları olarak yer alacak.
Kefaletle uğraşan Tapui, kamuya açık galeriden dava izleyen danışmanı Max Clifford’la mahkemeden çıktı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.