Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Tories, 5000 İngiliz birliğinin konuşlandırılamadığını açıkladı

  • Listed: 10 Ekim 2017 08:10

Description

Savunma verilerine göre, birlikler fiziksel ya da zihinsel yaralanma ya da hastalık, uygunsuzluk ya da tıbbi olmayan nedenlerden dolayı savaş görevleri için görev yapamıyor.
18 yaşın altındaki birlikleri, hamile askerleri, şefkatli gerekçelerle savaş görevlerinden mazur olanlar ve disiplin işlemleri ile uğraşan personel dahil bir dizi dava.
Bakanlık, tiyatroda uygun medikal destek sağladığı takdirde, tam olarak konuşlandırılamayan olarak sınıflandırılanların bazılarının ön cepheden hala çalışabileceğini belirtti.
Parlamento tarafından yapılan yazılı bir cevapta rakamları elde eden muhafazakar MP Bernard Jenkin, “Piyadelenin yüzde 20’sinin öncelikle istihdam edildiği ve eğittiği görevler için uygun olmaması oldukça şaşırtıcı bir figür” dedi.

    “Bu, sürdürülen operasyonların uzun vadeli etkilerini yansıtıyor ve Hükümetin ek mühimmat ve diğer operasyon masraflarını ödeyebileceğini hatırlamakla birlikte, savaşa uygun olmayanların yerini almak için personel alımı ve eğitimini finanse etmiyorlar .”
Jenkin şunları ekledi: “Muhtemelen yaralanan 1,000’den fazla kişi var, ancak muhtemelen yaralanmalar var, ancak diğerleri tıbbi açıdan uygun değil, muhtemelen operasyonlarda kendilerine yaptıklarından dolayı – onlar kötü bir diz var ya da işitme kaybettiler ve yapamıyorlar cephedeki konuşlandırılmalı.
“Bu temelde Silahlı Kuvvetler’in altına düşüyor. Olması mümkün olmadığımızdan daha fazla konuşlandırılmış durumdayız ve esas olarak, Hazine, aktif hizmette öldürülen veya yaralanan kişilerin değiştirilmesi ve eğitimi için ücret ödemiyor. Maliyetlerin bir parçası olarak Hazine tarafından finanse edilmez.

    “Savunma incelemesinin tam ortasında bu doğru. Taahhütleri kaynaklarla eşleştirmekle ilgilidir. Taahhütlerimiz, şu anda sürdürülebilir bir temeldeki kaynaklarımızın önündedir “dedi.
Gölge Savunma Sekreteri Dr Liam Fox şunları söyledi: “Piyade, konvansiyonel ordu mızraklarının ucudur. Bu, Emek’in Silahşık Kuvvetleri’ndeki ihmalinden kaynaklanan aynı üzücü hikayeydi ve iyileşme belirtisi yok. Bu durum sürdürülebilir değil “dedi.
Bir Ordu sözcüsü: “Tüm birlikler, operasyonel turları sırasında yerine getirmesi istenen görevler için gereken güce sahipler.

    “Tıbbi olarak konuşlandırılamayan sınıflandırılanların çoğunluğu, bazı kapasitelerde çalışacak kadar uygun ve bu nedenle Silahlı Kuvvetler’in etkinliğine katkıda bulunmaya devam ediyor.”
Savunma Bakanlığı, cepheye geri dönememeleri nedeniyle ciddi şekilde yaralanan bazı askerlerin ve kadınların tıbbi gerekçelerle taburcu edilip edilemeyeceğini inceliyor.
Ancak yetkililer, mümkün olan yerlerde yaralı personeli alternatif ordu görevlerine yerleştirmeye çalışacaklarını söyledi.
Ordu sözcüsü: “Savunma Bakanlığı, yaralı personelimize mükemmel bakım sağlamayı ve bireylerin kendileri için en uygun desteği almalarını sağlamayı taahhüt etti.

    “Olağanüstü bir klinik bakımın yanı sıra Savunma Bakanlığı, yaralılara kapsamlı bir refah yardımı sağlıyor ve iyileşme konusunda yaşadıkları hayati rolü ve ailelerini tanıyor.
Son yıllarda pek çok olumlu değişiklik yaptık ancak sunduğumuz desteği iyileştirmenin yollarını aramaya devam ediyoruz. ”
MoD verileri, başta kamu ve törensel görevler almak üzere diğer tabur gruplarının sayısını artırmak için kullanılabilen 36 tabur ve üç Muhafız şirketi ile ilgili verilerdir.
Rakamlar, her taburda piyade görevlilerinin yanı sıra tüm görevleri dolduran personeli içermektedir.

    Afganistan’daki eski İngiliz komutanlar Albay Richard Kemp, rakamların “şaşırmadığını” söyledi.
O, “Afganistan’da artan yoğun operasyonların bir sonucu olarak, giderek bozulan bir durum.
“Bana göre, resim, Bernard Jenkin’in boyadığı orandan çok daha kötü, bu ordudaki orantısız sayıda bir piyade taburunun savaş unsurundan geliyor.
“Bir piyade taburunun yaklaşık 650 adamı var – bunların lojistisyenlere ve yöneticilere karşıt olarak 450’si aslında savaşçı, dolayısıyla düşmanla kapanan ve Afganistan’da Taliban’ı öldüren askerlerle savaşanların oranı, muhtemelen yüzde 30’lara daha yakın. onları kim kullanamazsın.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.