Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Torres Liverpool’a yaklaşıyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 11:25

Description

Kaptan Steven Gerrard’ın kulüp için 500. olması gereken bir maçta Liverpool, 10 maçta ilk kez bir araya gelerek korktukları ortaklığa geri döndürebilir. Torres ciddi bir kasık sakatlığı nedeniyle tedaviden sonra tam antrenmana geri dönmeye yakın ve müdürü Rafael Benitez forvet ekibine Blackburn’ı alma şansını veriyor.
Benitez, “Dün (Çarşamba) Torres ile ilgili geribildirim çok olumluydu ve iyi hissettiğini … Bir sonraki eğitim toplantılarında nasıl olacağını göreceğiz, ancak işler iyi gidiyor gibi görünüyor” dedi.
Benitez, İspanyol uluslararası oyuncuların Rovers ile karşılaşabileceğini sordu. “Bu, hafta boyunca nasıl hissettiğine bağlı.
“Fitness antrenörü ile eğitim almalı, ancak belki daha iyi hissediyorsa normal eğitim oturumlarına dahil olabilir ve daha sonra karar verebiliriz.”
Benitez, Sam Allardayce’nin tarafıyla çatışma için seçim yapmak için tam bir oyuncu kadrosuna yakın bir şey bekliyor.
Dedi ki: “İki veya üç oyuncu çaldı, ancak umarım küçük şeylerdir.
“Her zaman çok pozitif (tamamen uyumlu kadroya sahip olmak için), fakat oyuncuların hazır bulunup bulunmadığı konusunda büyük fark var.
“Yaralanmalardan geri döndüklerinde dikkatli olmalısınız, fakat en azından elimizde bulunmayan seçeneklere sahip olacağız.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.