Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Trafiğin 200 milyon sterlin bariyeri iddia etti

  • Listed: 10 Ekim 2017 20:35

Description

İngiliz Sigortacılar Birliği, Kasım ayındaki seller yüzünden sigortacıların maliyetinin 206 milyon pound olarak tahmin edildiğini ve bunun yaklaşık% 60’ı işletmelerin zarar görmesinden kaynaklandığını söyledi.
Grup, sigortacıların müşterilerden gelen 36.000 sel ve fırtına hasarını ele aldığını ve ev sahipleri ve firmalara 250 £ ila £ 400.000 arasında geçici ödemeler yaptıklarını söyledi.
Ayrıca, evleri veya ticaret binaları yaşanamaz hale gelen 470 poliçe sahibi için geçici konaklama yeri ayarlamışlardır.
Zararın maliyeti, Yorkshire, Midlands ve West Country’in büyük bölümlerini vuran sel baskınlarını takiben 2007’de ödenen £ 3 milyar sigortacılar için çok değerli.
2005 yılında Carlisle selleri yaklaşık 250 milyon £ zarara neden oldu.
Cumbria, 24 saat içinde 314 mm yağmur düştükten sonra Kasım ayında yaygın seller geçirdi – en yüksek yağış miktarı kayıtlar başladığından beri İngiltere’de ölçülüyor.
ABI genel sigorta ve sağlık müdürü Nick Starling şunları söyledi: “Sigortacılar yıkıcı sel sonrasında Cumbria’yı ayağa kaldırmada kritik bir rol oynuyorlar.
“Taşkın hasar gören malların tamamen kurutulması aylar sürebilir, bu nedenle sigortacılar geçici olarak konaklama ya da en çok etkilenenler için alternatif iş yerleri için ödeme yapıyorlar.
“Bu, etkilenenler için travmatik ve trajik bir olaydı, ancak yıl boyunca aşırı hava olaylarıyla uğraşmayı bekleyen sigortacılar için değil.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.