Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Travolta’nın Haiti merhamet misyonu ‘oldukça zorlu’

  • Listed: 11 Ekim 2017 06:35

Description

Pilot Öykü yıldızı, lisanslı bir pilot, 12 Ocak (10) depremin kurtulanlarına şahsen gıda ve tıbbi malzeme göndermek için Pazartesi günü (25 Haziran) Karayipler’de bir uçak çıkardı.
Aktör, özellikle de felâket sırasında ailenin tamamını kaybeden yedi yaşındaki bir çocuğu gördükten sonra, duygusal olarak onun üzerinde zor olan bir gezi olduğunu itiraf ediyor.
Travolta Usmagazine.com’a, “Yaralı olduğu için sakat kaldığı için yürüyordu.”
“Tek istediği uçağımızın iç kısmını görmekti, onu içeri aldık, ona muamele etmek için verdik, şu anda bir ailen olmadığını düşünmek çok sert” dedi.
Ancak karısı Kelly Preston’la Haiti’ye uçan Travolta, felaket bölgesine gönderdiği eşyaların hepsinin kullanılmaya başlaması mutlu.
Dedi ki, “Getirdiğimiz her şey, kullandıklarından emin olduklarından, kişisel doktorlarımızdan bir rapor aldık, temelde alışveriş yaptık, aşağı indirdik ve onlara ihtiyaç duydukları şeyi verdik” dedi.
Preston, “Hastanelerde malzemeleri şimdi kullanıyorlar, ameliyat yapabiliyorlar … Harika.”
Pazartesi günü misyonu Travolta’nın Haiti için düzenlediği ikinci yardım kampanyasıydı – aktör, sarsıntıların ulusun sarsılmasından sadece birkaç gün sonra gönüllüleri ülkeye götürmek için bir uçak düzenleyecek kadar derin kazdı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.