Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Uçan ekonomi sınıfı yatıyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 01:15

Description

Air New Zealand, “Skycouch” ‘un çocukların oynayabileceği bir alan yaratmak için açılan üç ekonomi koltuğu ya da insanlar rahatlayıp uyuyabileceğini söyledi.
Anlaşma çiftlere ve ailelere yöneliktir ve yaklaşık iki buçuk oturacak yerin fiyatı olacak.
Rob Fyfe, “İsteyenler için ekonomide oturup yalan söylemeye ve uyudukları günler ortadan kalktı” dedi. “Rüyanın gerçek olması, seyahat eden bir arkadaşınızla paylaşabileceğiniz – sadece kıyafetlerinizi sağduyunuz üzerinde tutun” diyen rüyası.
Air New Zealand tasarımcıları ve mühendisleri tarafından geliştirilen Mr Fyfe, Skycouch’un ekonomi gezginlerinin konforunda ilk gerçek iyileşmeyi 20 yılı aşkın sürede temsil ettiğini ve havayolunun uluslararası seyahat için yeni bir kriter oluşturmasına yardımcı olacağını söyledi.
Yatağı oluşturmak için, koltuk sıraları arasındaki boşluğu doldurmak için ayak ayakları kalkar. Üstte ince bir şilte yer alır ve tam boyutlu yastıklar bulunur. Sonuç üç koltuk arasında düz bir yatakta, ancak koltuk kıvrımları nedeniyle bile tamamen düz değil.
Uzun mesafeli ekonomi koltuğunun yaklaşık dörtte biri havayolunun yeni Boeing 777-300 uçaklarının ekonomi kabininde ilk 11 sırayı alan Skycouches’a dönüşecek.
Yolcular standart ekonomi ücretini iki kişilik ödeyecek ve yarı fiyatına orta koltuk alacak. Bir çift koltuğu satın aldığını farz edersek, Londra’ya dönüş uçuşu için toplam kişi başı 3.300 £ tutarındadır.
Örneğin iş sınıfı yalan koltuklarındaki tek yolcular Londra uçuşlarında yaklaşık 4.400 sterlin ödüyorlar. Yatağa yaslanmayan tek bir premium ekonomi koltuğu 2.600 dolara mal oluyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.