Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ücretsiz okul devrimi: Toby Young ve daha iyi eğitim için ebeveynli hareket

  • Listed: 2 Ekim 2017 11:05

Description

Arkadaşlarını Nasıl Kaybetme ve İnsanları Nasıl Kaybetme Yazarının yazarı, siyasi müdahalenin engellerinden kurtulacak bir eğitimi savunuyor.
Ücretsiz okullar, ebeveynler ve öğretmenler tarafından yürütülür ve David Cameron’un Muhafazakarlarının amiral gemisi eğitim politikalarından biridir.
GENEL SEÇİM 2010: SON HABERLER ALIN VE BURADA ANALİZ …
West London Free School, klasik bir müfredat, yüksek davranış standartları ve rekabetçi bir atmosfere sahip olacak, ancak seçici olmayan bir alıma sahip olacak, web sitesinde faturalandırma dercesine göre.
750 öğrencisinin tamamı İngiliz edebiyatı, matematik ve modern bir dil de dahil olmak üzere sekiz GCSE’ye oturması bekleniyor.

    Seçim listesinden ayrıldıklarında, A * – C sınıfında beş GCSE’nin ulusal kriter hedefine girmek için umutsuz olan öğrenciler için öğrencilerin gittikçe daha çok ittifak kurdukları modaya uygun kolay seçenek konuları olacak.
Toby, “Yumuşak seçenekler olmayacak. Klasik müfredatımızın yüksek standartlarının tüm yeteneklerin çocukları tarafından erişilebilir olması gerektiğini düşünüyoruz.
“Her çocuk klasik bir eğitimden yararlanmayı başarabiliyor ve zorlayıcı bulmaları halinde başarılı olmasını sağlamak için yardım edilecek.”
Londra’nın batısındaki Acton’daki projenin arkasındaki 500 kişilik ebeveyn grubu, bölgedeki diğer devlet okullarının sağlanmadığı bir eğitim teklif etmek istiyor.

    Talebin bir projeksiyonu, Ealing Konseyi tarafından yeni bir orta öğretim okulu oluşturulduktan sonra bile, 750 ilave yere ihtiyaç duyulacağını gösterdi. Toby, “Yeni okul, bir seferde sadece bir yıl sürecek bir grup kabul edeceğimizden, diğer yerel okullardan öğrencileri almayacaktı” dedi.
“Klasik bir eğitim, İngiltere’nin en başarılı bağımsız okullarının ana kayasını oluşturuyor ve devlet sektö- ründe neden bu kadar çok da olmamalı görmüyoruz. Topluluğun her yerinden gelen çocuklar için erişilebilir olmalı, en ayrıcalıklı olanları değil.
“Çocuğunuzun klasik bir eğitim almasını istiyorsanız onları bir inanç okula veya bir gramer okuluna göndermelisiniz. Herkes için titiz bir akademik eğitim mevcut olmalıdır “dedi.

    West London Free School’daki personel, GCSE’lerin veya birçok bağımsız okulun tercih ettiği uluslararası sürümü, IGCSE’nin alınması konusunda karar vermek üzere bırakılacak.
Okulun modeli, birkaç klasik müziksever tarafından başlatılan, Los Angeles’taki Rönesans Sanatları Akademisi’dir.
Her öğrenci keman, viyola veya çello öğrenmeli ve Latince zorunludur. Öğrencilerin yüzde 60’ı ücretsiz okul yemekleri için yeterince fakir olmasına rağmen, okul sürekli olarak ilçedeki en iyi sınav sonuçlarını alıyor; bu da, Acton’daki ebeveynlerin taklit etmeyi umdukları bir şey.
Daha fazla bilgi için www.westlondonfreeschool.co.uk adresine bakın.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.