Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Will Meydan Frankie Dettori için yer bulacak

  • Listed: 10 Ekim 2017 07:05

Description

Dubai Yarış Karnavalı 28 Ocak’ta hizmete girdi ve 5 Mart’ta Emirates’in Shergar Kupası eşdeğeri olan Meydan Masters ile kapanacak. İngiltere ve İrlanda şampiyonu Ryan Moore ve Johnny Murtagh’ın hüküm sürdüğü dünyanın en iyi jokeylerinin on birisi davet edildi.
Organizatörlerin takdirine göre “vahşi kart” girişi için bir yer kalacak ve Dubai’nin evlatlık oğlu Frankie Dettori’nin başını sallayarak geçmesi ihtimali yüksek olacak.
27 Mart’ta Meydan, gezegenin en kârlı yarış gününe ev sahipliği yapacak – Dubai Dünya Kupası kartı neredeyse £ 16 milyon ödül kazandı. Dubai’de kriz olduğunu söyleyen biri var mıydı?
Kısa kollu gömleklerini ve güneş kremi paketleyen bir yerel eğitmen, Royal Hunt Kupa şampiyonu Forgotten Voice’u beş at Carnival takımında yer alan Newmarket’ten Jeremy Noseda’ydı.

    Ayrıca Dubai Dünya Kupası için kısa listeye Cumartesi günü Kempton’da yarış sonrası bir dörtnala katılınca Mart ayında karşılaşacağı radikal koşullara cesaret eden Derby altıncı Kalabalık Ev var.
İlk önce atlama yarışına geri dönme ihtimali bulunmadığı için, bugün kumun üzerinde en iyi bahis, 3.30’da Wolverhampton’da olan DIVINE FORCE (şekerleme) ‘dir.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.