Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Williams ve Henin, Melbourne gösteri için ayarlandı

  • Listed: 11 Ekim 2017 03:45

Description

Melbourne’de beşinci unvanını kazanmak için yarışan Williams, iki saatlik bir süre içinde Li Na 7-6’nın (7/4) 7-6 (7-1) zorlu mücadelesinin üstesinden gelmek için iki kravat takımına ihtiyaç duydu. Henin, mahkemede o saatin yarısından daha az bir zaman harcadı ve sadece 51 dakika içinde 6-1’e 6-0 galip ayrılmadan galibiyete geçti.
“Son iki haftadır çok zor maçlar oynuyordum, bu da iyileşmenin en iyisi oldu” dedi Henin.
Cumartesi gecesinin finalinde dünyanın bir numaralı dünyanın ihtişamına bakmadan önce beşinci dünya Elena Dementieva, Yanina Wickmayer (16) ve Nadia Petrova (19) ‘ı yenen final maçına en zor maçın en kolay maçı geldi. .
27 yaşındaki koşusu, ülkesinde çalışan Kim Clijsters’ın anılarını, geçen yıl US Open’da geçirdiği olağanüstü dönüşü, emekli olduktan sonra Flushing Meadows’da ödül kaldıran bir anne olmak için tekrarladı.
Henin, 20 aylık bir emeklilikten sonra sadece ikinci turnuvasında yarışıyor ve maçın zorluklarıyla kendini yeniden canlandırdığı için maçlar arasında yorulduğunu itiraf etti.
“Tehlikeli bir maç olabileceğini biliyordum.Özellikle durumumda, başka bir grand slam finalinde olma ihtimalinden çok heyecanlıydım.
“Bu maç için gerçekten dikkatli olmam gerektiğini biliyordum, çok yoğunlaştık, çok konsantre oldum, işimi mükemmel bir şekilde yaptım, işe yaradı, işim bittiğinde son derece heyecanlıyım. şimdi beklemeyin. ”
Williams, ilerlemeye devam eden ikinci maçın derinliklerine inmek zorunda kaldığı için Li tarafından tamamen test edildiğini itiraf etti. Nihayet bir as ile yarışma kazanan Amerikalı dört maç puanına ihtiyaç duyuyordu.
“Bir çok eşleşme noktam vardı ve patladım,” dedi rahatlatıcı bir Williams. “Hizmet vermeyi biliyordum (kravat molasında) kapatma şansım vardı ve yaptım çünkü inanılmaz bir dövüşçüydü” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.