Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Winnie Mandela planlanan biyografi hakkında öfkeli

  • Listed: 11 Ekim 2017 01:10

Description

Oscar kazanan Güney Afrikalı film yapımcısı Darrell J. Roodt’un yeni filmi Winnie’nin hayatında ve eski Güney Afrikalı cumhurbaşkanıyla olan evliliği belgeleyen baş rolünde açıldı.
Fakat Winnie Mandela, önerilen film hakkında “son derece endişe duyuyor” çünkü girdi sağlamak için yaklaşılmadı.
Avukatı Bowman Gilfillan’dan film yapımcılarına gönderilen mektupta, hukuk müşaviri müşterisinin öfkesini ve hayal kırıklığını kendi hikayesinden çıkarmak olduğunu söyledi.
“Hiç istişar edilmemiş bir kişinin adını taşıyan bir ürünün, bu verimin üretilmesi amaçlanan medya raporları gibi, o kişinin hayatının hikayesini anlatabileceğini veya uygun olacağını anlamak zordur.
“Kesin olarak burada, müşterilerimizin kişisel gizlilik alanını son derece zor ve çalkantılı zamanlarda mümkün olduğunca en iyi şekilde korumaya çalıştığı için yaptığı iddialara ve yoruma yanıt vermediği durum söz konusu.”
Roodt’un filmi Güney Afrika’da zaten tartışmalara yol açtı – yerel aktörler birliğinin üyeleri, geçen ay Hudson’un atışında (Aralık 09), Mandela’nın yerli bir ülkesinden bir aktörün Güney’e çok önemli bir filmde başlık karakteri olması gerektiğini söyleyerek vurdu. Afrika’nın tarihi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.