Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Yangın güvenliği kulübün trajedisini takiben yemin ediyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 13:45

Description

Sahne havai fişek gösterisinde bulunduğunda, 130 kişi yaralandı, düzensiz düzinelerce, Cumartesi gecesi gece kulübünden Cumartesi akşamı yakıldı.
Birçok kurban, alevlerden ve kalın siyah dumandan kaçmaya çalışırken kulübün tek çıkışında panik içinde ezildi.
Yetkililer, kulübün iki kayıtlı ortağı, müdürü ve iki diğer şüpheliyi hızla tutukladı. Yangında bir diğer şüpheli yaralandı ve kritik bir durumda kaldı.
Yetkililer, kulüp yöneticilerinin iç mekanların yangın güvenlik standartlarına uyacak şekilde değiştirilmesi yönündeki taleplerini göz ardı ettiklerini söyledi.
Acil Durumlar Bakanı Sergei Shoigu, Perm’daki video konferansıyla, kulüp yöneticilerinin yangını tetikleyen havai fişek gösterisini yöneterek yasayı ihlal ettiğini Medvedev’e söyledi. Yetkili, belirtmediği yangın güvenlik düzenlemelerinin bozulması nedeniyle geçmişte iki kez para cezasına çarptırıldığını söyledi.
Rus kulüpleri ve lokantaları, plastik izolasyonlu tavanları ve söğüt dallarının bir katını, rüzgarlı bir görünüm yaratmak için sık sık kaplarlar. Bu, yetkilileri diğer yönden bakmak için rüşvet veren işadamlarının binalar içindeki yanıcı maddelerin birçoğundan biridir.
Lame Horse yöneticileri, ateş öncesi planlanan kusurları giderme konusundaki ilerlemeleri hakkında Pazartesi günü bir rapor hazırladılar.
Medvedev “Onların iki beyinleri veya vicdanları yok” dedi. “Azami cezayla yüzleşmeliler.” O, Pazartesi günü ulusal yas gününü ilan etti.
Medvedev, politikacılardan yangın güvenliği standartlarına uymadığı için cezai yaptırımı sertleştirmek için değişiklikler yapmalarını istedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.