Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Zor iş, Dünya Kupası teklifini kazanabilir – Beckham

  • Listed: 11 Ekim 2017 11:20

Description

İngiltere orta saha oyuncusu 2018 kampanyasının baş figürü olarak ortaya çıktı ve Çarşamba günü FIFA başkanı Sepp Blatter ve cumhurbaşkan yardımcısı Jack Warner ile üst düzey görüşmelerin ardından dört Afrika FIFA yürütme komitesi üyeleri ile Cuma günü görüşmeler yapılacak.
İngiltere’nin teklifi son altı haftadır meydana gelen bir dizi olayla karışıklığa yol açtı ancak Beckham, “Teklifle ilgili bazı olumsuz şeyler oldu, ancak insanların bunu ülkeye kavuşturmak için sıkı çalıştıklarından emin olabilirsiniz” dedi.
“Kampanyayı çok çalışarak kazanabiliriz, hayatta hiçbir şey kolaydır, size verilecek özel şeyler için çalışmanız gerekir.
“İngiltere, önümüzdeki hafta başta Dünya Kupası’na ev sahipliği yapabilecek stadyumu ve altyapısı olan az sayıdaki ülkeden biridir Ülkemizdeki kültür çeşitliliği de büyük bir şey.
“Brezilya ve Portekiz’e sahip olabileceğiniz ve böylece ülkemize gelebilecek çok sayıda ülke yok ve hayranlarının birçoğu orada zaten olması için bizim için özel bir şey.
“Dünyadaki en büyük liglerden birine sahibiz ancak kendimiz için otomatikman Dünya Kupası’na otomatik olarak verilecek ve bir Dünya Kupası (teklif) kazanmak için gereken miktardan fazlasının olması gerekenden fazlasıyla emin olamıyorsunuz. pozitif var, ancak yapılması gereken çok iş var. ”
Londra 2012 Olimpiyatları için bir teklif elçisi olan Beckham, İngiltere futbol mirasının ve FA’nin uluslararası kalkınma çalışmalarının ikisi için de çok önemli olduğunu söyledi.
“Futbol bizim kültürümüzde, DNA’da, doğduğumuz zamandan beri bu dünyaya getirildiğimiz andan itibaren var, o da hep sahip olacağımız şey” dedi.
“Çim kökleri futbolun herkes için çok önemli olduğu ve burada (kasabada) olan biten şeylerden gurur duymamız gereken şeylerden biri de bir miras oluşturmak istiyoruz.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.